Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
pl:space_crafts:transporter [2016/08/19 11:07]
daimonion [Transporter]
pl:space_crafts:transporter [2016/08/19 11:08] (aktualna)
daimonion [Transporter]
Linia 12: Linia 12:
 Klasa: [[pl:​space_crafts:​civil_craft_list|statek cywilny]] Klasa: [[pl:​space_crafts:​civil_craft_list|statek cywilny]]
  
-Tani i łatwy w konstrukcji transporter z napędem podprzestrzennym. Wykorzystywany głównie do transportu kolonistów,​ żołnierzy oraz specjalistów. Transportery,​ które nie są wykorzystywane w innych akcjach, pozostawione w koloniach, zwiększają maksymalny poziom zaopatrzenia imperium gracza (zwiększają max ilość zasobów jakie może wykorzystać gracz). ​[[pl:​space_crafts:​civil_craft_list|Statek cywilny]].+Tani i łatwy w konstrukcji transporter z napędem podprzestrzennym. Wykorzystywany głównie do transportu kolonistów,​ żołnierzy oraz specjalistów. Transportery,​ które nie są wykorzystywane w innych akcjach, pozostawione w koloniach, zwiększają maksymalny poziom zaopatrzenia imperium gracza (zwiększają max ilość zasobów jakie może wykorzystać gracz). 
 ==== Cechy specjalne ==== ==== Cechy specjalne ====
   * Obecny we flocie defensywnej kolonii zwiększa maksymalny poziom zaopatrzenia Twojego imperium w surowcach mineralnych o +100 {{:​resources:​economy:​mineral_25.png?​nolink&​16|Minerały}} (zwiększa pojemność magazynów).   * Obecny we flocie defensywnej kolonii zwiększa maksymalny poziom zaopatrzenia Twojego imperium w surowcach mineralnych o +100 {{:​resources:​economy:​mineral_25.png?​nolink&​16|Minerały}} (zwiększa pojemność magazynów).