Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
pl:start [2016/07/28 10:22]
daimonion
pl:start [2017/10/12 10:44] (aktualna)
daimonion
Linia 14: Linia 14:
 Przeciwnikiem gracza będą zarówno inni gracze jak również nieznane formy życia oraz potężne kierowane przez nieznanych liderów kosmiczne frakcje. Przeciwnikiem gracza będą zarówno inni gracze jak również nieznane formy życia oraz potężne kierowane przez nieznanych liderów kosmiczne frakcje.
 ===== Wymagania (wersja pre-alfa) ===== ===== Wymagania (wersja pre-alfa) =====
-Połączona z Internetem przeglądarka internetowa Mozilla Firefox w najnowszej wersji, nie starsza niż z roku 2012. Gra będzie działać (a nawet działa) również pod wszystkimi popularniejszymi,​ w miarę nowymi przeglądarkami ale obecnie nie mają one jeszcze oficjalnego wsparcia (więc używajcie na własne ryzyko).+Połączona z Internetem przeglądarka internetowa Mozilla Firefox w najnowszej wersji. Gra będzie działać (a nawet działa) również pod wszystkimi popularniejszymi,​ w miarę nowymi przeglądarkami ale obecnie nie mają one jeszcze oficjalnego wsparcia (więc używajcie na własne ryzyko).
 ===== Jak dołączyć ? ===== ===== Jak dołączyć ? =====
 Wszystkie informacje niezbędne do stworzenia konta i rozpoczęcia rozgrywki znajdują się: [[begin|tutaj]]. Wszystkie informacje niezbędne do stworzenia konta i rozpoczęcia rozgrywki znajdują się: [[begin|tutaj]].
 </​div>​ </​div>​