Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
pl:tutorial [2018/03/20 22:55]
daimonion
pl:tutorial [2018/03/20 23:07] (aktualna)
daimonion [Badania naukowe]
Linia 57: Linia 57:
  
 ===== Badania naukowe ===== ===== Badania naukowe =====
-Widok "​Technologii"​ to jeden z ważniejszych widoków, który polecamy odwiedzić niezwłocznie po rozpoczęciu rozgrywki. W widoku tym gracz decyduje na jakie technologie są wydawane punkty badawcze {{:​resources:​economy:​research_25.png?​nolink&​16|Punkty badawcze}}, które generuje jego imperium. Zbyt długie zwlekanie z wyznaczeniem kolejki badań może skutkować w zacofaniu naszego imperium :) +Widok "​Technologii"​ to jeden z ważniejszych widoków ​w grze, który polecamy odwiedzić niezwłocznie po rozpoczęciu rozgrywki. W widoku tym gracz decyduje na jakie technologie są wydawane punkty badawcze {{:​resources:​economy:​research_25.png?​nolink&​16|Punkty badawcze}}, które generuje jego imperium. Zbyt długie zwlekanie z wyznaczeniem kolejki badań może skutkować w zacofaniu naszego imperium :) 
  
 {{ :​resources:​technology.png?​direct&​600 |}} {{ :​resources:​technology.png?​direct&​600 |}}
Linia 68: Linia 68:
 **5** - Zakładka archiwum badań (opracowane już technologie)\\ **5** - Zakładka archiwum badań (opracowane już technologie)\\
 </​div>​ </​div>​
 +
 +<div tip 100%>
 +Więcej o technologiach i cechach specjalnych rasy w rozdziale: [[pl:​tech:​technologies|]]
 +</​div>​
 +
 +<div tip 100%>
 +Każda gałąź technologiczna wspomaga inny aspekt i styl rozgrywki. Najlepsze efekty daje skupienie się na jednej wybranej gałęzi technologicznej,​ z niewielkim zaangażowaniem w pozostałych gałęziach.
 +</​div>​
 +
  
 ===== Pierwsze kroki w kosmosie ===== ===== Pierwsze kroki w kosmosie =====